דבר המנכ"ל
IMG 6518---עותק

ההתקדמות הטכנולוגית, הפיכת עולמנו לכפר גלובלי, והפיכת רשת האינטרנט לכלי טריוויאלי בכל תחומי חיינו, הביאו אותי להקים אתר אינטרנט לחברתנו, על מנת לחשוף את החברה לקהל גולשי האינטרנט .

אתר זה מוקדש לזכרו של אבי  דב שינדלר ז"ל  מייסד החברה .
זוכר אני דיון עם אבי, דיון שנערך לפני קרוב ל- 20 שנה.
הדיון עסק בשאלה האם יש טעם ברכישת מכשיר פקס למשרד או לא. 
דיון שכבר הפך שוב רלוונטי, כאשר כל הפונקציות של הפקס יכולות להתבצע דרך המחשב.

ואכן זה מכבר זכתה חברתנו במכרז המאגר המאוחד- מאגר המשמש את משרדי הממשלה, ואת מאגר הקבלנים הממשלתי, ואשר כל ההתקשרות בו, משלב תמחור הפרוייקטים, ועד שלב הגשת החשבונות מבוצע באמצעות האינטרנט.

כאמור לעיל, ברוח התקופה אני מעלה את חברתנו אל רשת האינטרנט, וכולי תקווה שמדיה זאת תפתח ערוץ תקשורת נוסף בין חברתנו לבין לקוחותינו, ולקוחותינו הפוטנציאליים. וכדי שאתר זה לא יהיה סתם עוד אתר פרסומי שעלה לרשת, ישבתי וכתבתי את  המאמרים המצורפים, המובאים בהמשך.

חברתנו דב וחנוך שינדלר עבודות חשמל בע"מ, הוקמה ע"י אבי דב שינדלר ז"ל, לפני  כ-50 שנה. במרוצת השנים צברה החברה ניסיון רב בתחום המוסדי ובמתן שירותי חשמל למוסדות ממשלתיים ועירוניים. החברה נתנה במרוצת השנים שירותי אחזקה, ושירותי ביצוע עבודות חשמל במאות בתי ספר, גני ילדים ומוסדות נוספים בעיריות תל-אביב-יפו,  פתח-תקוה, חולון, רמת-גן, רמת השרון, רמת אפעל ועוד.

ב-15 השנים האחרונות התמחתה החברה בהקמת מערכות חשמל ותקשורת בפרוייקטים ייחודיים ויוקרתיים במשרדי יוקרה של החברות המובילות במשק, בחברות הייטק, ובבתים יוקרתיים בסביון, הרצליה פיתוח, רמת השרון, תל-אביב, נווה מונסון, רמת חן ועוד.

אתר זה מתמקד בביצוע עבודות חשמל בבתים פרטיים בכלל, ובבתים יוקרתיים בפרט.

אם בעבר ביצוע עבודות חשמל בבית פרטי, התבטא בביצוע לוח חשמל קטן, עם מספר מועט של נקודות חשמל, כאשר בכל חדר היו מבצעים נקודת מאור אחת, נקודת שקע, ואולי נקודת טלפון, הרי היום ההתקדמות הטכנולוגית, והעיצוב האדריכלי העכשווי, מציבים בפני מתכנן החשמל והחשמלאי, אתגר טכנולוגי מורכב, של ביצוע מערכת חשמל במה שמכונה בית חכם.

בית חכם משמעותו שליטה ובקרה על אביזרי החשמל בבית באמצעות בקרים.
שליטה בתריסים, וילונות וצלונים באמצעות מנועים חשמליים, כאשר כל תריס חשמלי,  ניתן לשליטה בנפרד, או בקבוצות, או בכל הבית ביחד, באמצעות מערכת הבית החכם. 

 חימום רצפתי, או כפי שהוא אמור להיות מכונה חימום תת רצפתי, באמצעות גופי חימום חשמליים. בנושא זה יש לקחת בחשבון, את הקרינה האלקטרומגנטית שיוצרים גופי החימום.

 שליטה מרכזית במערכות אודיו וידאו, ואינטראקציה בין מערכת החשמל בבית לבין מערכת האזעקה לגילוי פריצה בבית.


 ועתה הרשו לי להציג את עצמי. 

שמי חנוך שינדלר, יליד 1961, נשוי באושר לאטי, אב לירדן, יונתן, ים וירין.
את לימודי ההנדסה סיימתי בטכניון בחיפה, ב- 1987, עם תואר  BSC – מהנדס חשמל.
עד 1989 עבדתי כמהנדס מתכנן במשרד יועצי חשמל אלכס טל ומקסים כהן ז"ל בסביון.
ב- 1989 הצטרפתי לחברה המשפחתית.  
בשנת – 1994  סיימתי לימודי תואר שני במנהל עסקים  – MBA  באוניברסיטת תל-אביב.
ביולי 1997 נפטר במפתיע אבי, ומאז אני מנהל את החברה, בעזרת צוות מקצועי ונאמן של עובדי החברה. 

מאז שהפכתי מעורב בניהול החברה, חיפשתי דרך כיצד להביא לידי ביטוי את ייחודה של החברה, ואכן החברה מצאה את עצמה עם השנים יותר ויותר מעורבת בפרוייקטים ייחודיים, הדורשים מעורבות הנדסית, ואינטראקציה אישית המתבטאת בליווי אישי של הלקוח, תוך כדי ירידה לפרטים הקטנים ביותר, עם הרבה סבלנות, כך שהלקוח יקבל מוצר ושירות ברמה הנדסית גבוהה, מותאם בדיוק לצרכיו ולמידותיו.

 

אשמח לקבל את תגובותיכם למאמרים בדואר האלקטרוני המפורט  ב "צור קשר".
וכמובן אשמח לענות על כל שאלה בתחום.

 

בכבוד  רב

חנוך שינדלר  

מנכ"ל

 

דב וחנוך שינדלר עבודות חשמל בע"מ טלפון : 03-5373732 סלולרי : 050-8689068
הפלך 4 ת"א-יפו 68167
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.                                                                                                                                               footerlogo